BĘDZIE WESELE!!!

Akcja Narodowego Czytania w Tarnobrzegu oficjalnie została odwołana, ale portal dolinasmaku.eu wziął sprawy w swoje ręce i złożył propozycję współorganizacji wydarzenia tarnobrzeskiej bibliotece!
– Nie możemy pozwolić, by w 50-tysięcznym mieście nie odbyła się akcja Narodowego Czytania. To przede wszystkim negatywnie wpływa na nasz wizerunek w obliczu innych miast czy gmin, gdzie się czyta. Ponadto akcja trwa już 6 lat i nie można jej przerywać. Stąd też brak zainteresowania akcją skłonił nas do podjęcia wspólnej organizacji VI edycji Narodowego Czytania – podkreślają zgodnie członkowie grupy dolinasmaku.eu – Monika Zając, Małgorzata Rokoszewska-Ćwiękała, Joanna Rybczyńska i Bogdan Myśliwiec.
Jako współorganizatorzy przygotowaliśmy już szereg atrakcji i w ciągu zaledwie kilku godzin namówiliśmy wiele firm i osób publicznych do włączenia się w #POSPOLITERUSZENIENAWESELE, #TARNOBRZEGCZYTAWESELE, #BEDZIEWESELE.
Już 2 września o godz. 10 na placu Bartosza Głowackiego najpierw czytamy „Wesele”, a potem w samo południe, o 12 tańczymy poloneza!!! Dla wszystkich, którzy włączą się w akcję przewidujemy dyplomy „Podziękowanie za czytanie”. Nie zabraknie także smakołyków do degustacji i orzeźwiających napojów. Już dziś możemy zdradzić, że poloneza poprowadzą instruktorzy z Fitnesski oraz tarnobrzeski FRAM!!!

Monika